هولدینگ مهندسی و قطعات سیمان ایران در سال 1396 هم در همایش صنعت سیمان و افق پیش رو به همراه نمایندگان شرکتهای همکار حضور یافت.

امسال نمایندگان شرکتهای Venti Oelde, PSP EngineeringRefratechnik, Bedeschi, EKOPLANT در نمایشگاه حضور داشتند و امکان گفتگو و تبادل نظر در ارتباط با محصولات و خدمات این شرکتها مهیا شد.

ادامه مطلب: نمایشگاه و همایش صنعت سیمان ایران و افق پیش رو در سال 96
مدلینگ ترکیب و حرکت ذرات سوخت و مواد خام در یک کلساینر نوعی

شرکت مهندسی و قطعات سیمان ایران با همکاری شرکت Pillard فرانسه و بخش تحقیق و توسعه آن (شرکت CINAR Ltd) در تاریخ دوشنبه 22/09/95 ( از ساعت 9 الی 16) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مدلینگ (CFD) احتراق در صنعت سیمان و اثرات جانبی آن  نمود مدرس این کارگاه آقای پروفسور عباس طاهر بودند که دارای بیش از 25 سال سابقه در زمینه مدیریت احتراق در صنایع سیمان میباشند.

لازم به ذکر است که کارگاه فوق تاکنون در شرکت های Holcim، LAFARGE، HEIDELBERG برگزار گردیده و همچنین شرکت های FLSMIDTH ، Polysius، KHD و FCB نیز جهت رفع مشکلات احتراقی خود از خدمات مدلینگ احتراق شرکت CINAR استفاده نموده اند.

ادامه مطلب: کارگاه آموزشی مدیریت احتراق در کوره و کلساینر و کنترل اثرات جانبی توسط مدلینگ احتراق (CFD)

هولدینگ مهندسی و قطعات سیمان ایران در سال 1395 هم در همایش صنعت سیمان و افق پیش رو به همراه نمایندگان شرکتهای همکار حضور یافت.

امسال نمایندگان شرکتهای Venti Oelde, PSP Engineering, Pillard, IKN, Refratechnik, Bedeschi در نمایشگاه حضور داشتند و امکان گفتگو و تبادل نظر در ارتباط با محصولات و خدمات این شرکتها مهیا شد.

ادامه مطلب: نمایشگاه و همایش صنعت سیمان ایران و افق پیش رو در سال 95
 
 

آمار بازدید از سایت

امروز17
دیروز76
کل بازدیدها26899

چند نفر آنلاین هستند

1
آنلاین

یکشنبه, 31 تیر 1403