چارچوب متحرک که صفحات متحرک بر روی آن نصب میگردند

چارچوب متحرک با (LPS (Linear Pendulum Support

گریت کولر پاندولی شرکت IKN تنها کولر کلینکری است که بدون هیچ بخش فعال یا نیازمند به روغنکاری در محفظه کولر طراحی شده است. این طراحی به همراه تسمه های فنری فولادی ضدسایش و بدون نیاز به نگهداری LPS این اطمینان را ایجاد میکند که دسترسی به داخل کولر فقط برای بازرسی دوره ای و در زمان خاموشی سالانه مورد نیاز باشد.

  • تسمه های فنری فولادی بدون نیاز به تعمیر
  • اجزای هیدرولیک خارج از محفظه کولر

طراحی و وظیفه سیستم LPS

گریت کولر آی کی ان شامل ردیفهای ثابت و متحرک است. ردیفهای ثابت بر روی یک چارچوب متحرک نصب شده اند. فریم متحرک بر روی یک ساپورت پاندولی خطی (تکنولوژی ثبت شده LPS) معلق شده است. ردیفهای ثابت بر روی دیواره جنبی محفظه کولر نصب میگردند.

هر سومین ردیف گریت در مقایسه با گریت کولرهای دیگر متحرک است که تنظیم دقیق بین ردیفهای ثابت و متحرک را امکان پذیر میکند. در حین نصب کولر، LPS که برای بیشترین آزادی عمل در عرض کولر داخل محفظه کولر نصب میشود، برای ایجاد حرکت خطی دقیق چارچوب متحرک یکبار تنظیم میشود. ترکیب چارچوب محکم متحرک و سیستم LPS تضمین میکند که موقعیت کلیه ردیفها در طول عمر کولر بدون تغییر باقی بماند. نصب دقیق ردیفها به همراه حرکت خطی بخش متحرک گریت، شکاف محوری را به حداقل رسانده و اجازه هوادهی بهینه از میان صفحات گریت را فراهم میکند.

GratePlate

گریت کولر پاندولی با سرعتی متغیر و آهسته به سمت جلو حرکت میکند، درحالیکه حرکت به عقب شبکه در یک زمان ثابت تقریبا یک ثانیه ای به پایان میرسد. این نوع عملکرد بازدهی جابجایی کلینکر را بهبود داده و تخلیه به کانوایر کلینکر را یکنواخت میکند. با تنظیم تعداد حرکات در دقیقه میتوان ارتفاع بستر کلینکر را برای شرایط عملیاتی متفاوت به صورت دینامیک و در حین کار تنظیم کرد. یک یا دو جک هیدرولیک برای هر گریت در ابتدای کولر و زیر بخش KIDS برای حرکت دادن چارچوب متحرک قرار داده میشوند. موقعیت کاری خارج از محفظه کولر آنها را در برابر غبار کلینکر حفاظت کرده و دسترسی به آنها را برای نگهداری مورد نیاز حداقلی آسانتر میکند.


ویژگیهای اصلی طراحی ساپورت پاندولی خطی

  • بدون خوردگی و بی نیاز ار نگهداری
  • حرکت خطی عالی
  • بدون نیاز به روغنکاری

شرکت آی کی ان IKN تولید کننده برترین گریت کولرهای کلینکر

 
 

آمار بازدید از سایت

امروز13
دیروز89
کل بازدیدها363353

چند نفر آنلاین هستند

1
آنلاین

پنج شنبه, 13 بهمن 1401